O nas

Firma TOPTECH jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą od 2003 roku.

Działalność firmy to: sprzedaż urządzeń na bazie silników spalinowych i elektrycznych. Prowadzimy sprzedaż hurtową, detaliczną, doradztwo, usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne sprzedaż części zamiennych oraz wypożyczalnię sprzętu budowlanego.

Bardzo dobra jakość, przystępna cena produktów, dostęp do części zamiennych oraz profesjonalny serwis powoduje dynamiczny rozwój firmy. Dewizą naszej firmy jest: zadowolony klient dlatego też olbrzymią uwagę skupiamy na jakości, dostępności oraz estetyce proponowanych towarów.

Główna siedziba firmy TOPTECH znajduje się w Pruszkowie, oddział mieści się w Gdańsku.
Przez zorganizowaną sieć swoich przedstawicieli nasza firma obsługuje klientów z całej Polski oraz partnerów zagranicznych.

Jesteśmy Autoryzowaną Filią takich marek jak:

1. PEZAL Sp. z o.o.

1. PEZAL Sp. z o.o.
Firma PEZAL Products Line jest polskim producentem oraz importerem urządzeń technicznych i budowlanych, takich jak:

Agregaty prądotwórcze, betoniarki, myjki wysokociśnieniowe, piły spalinowe, silniki spalinowe, sprzęgła odśrodkowe, stopy wibracyjne, zacieraczki do betonu, zagęszczarki gruntu, ciągniki ogrodowe, glebogryzarki, kosiarki, motopompy, odśnieżarki, zamiatarki, łodzie pontonowe, silniki zaburtowe, kompresory, tarcze do ciecia, koparki hydrauliczne, ładowarki kołowe, wózki widłowe, motory, skutery, quady / ATV.
PEZAL Serwis
PEZAL Serwis to przede wszystkim od 1982 roku profesjonalny serwis samochodów osobowych, samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych. Od samego początku działalności profesjonalnie zajmuje się naprawą układów wtryskowych Diesla z autoryzacją: BOSCH, DENSO, DELPHI, SIEMENS VDO, LUKAS, STANADYNE

W ofercie PEZAL znajdziemy profesjonalne urządzenia do naprawy systemów Diesla Common Rail:

Diagnoskopy samochodowe, myjki ultradźwiękowe, próbniki systemu CR, próbniki wtryskiwaczy, przewody wysokiego ciśnienia, przystawki CR do próbników wtryskiwaczy, przystawki CR do stołów pobierczych, przystawki CRS do stołów pobierczych, przystawki do stołów pobierczych EUI / EUP, stoły pobiercze, wtryskiwacze pobiercze.

2. KIPOR Power Co.

2. KIPOR Power Co.
Firma KIPOR, jest obecna na wszystkich kontynentach, posiada sieć swoich przedstawicieli w ponad 170 krajach na całym świecie. W 2004 roku firma KAMA uruchomiła nowoczesną fabrykę KIPOR Power Co w Chinach, w której produkowane są najnowocześniejsze generatory prądu z prądnicami inwerterowymi, zdolne zasilać najbardziej wymagające odbiorniki prądu np. komputery, stacje GSM i inne urządzenia elektroniczne. Obecnie firma KIPOR ma silny zespół badań i rozwoju i produkuje ponad 400 różnych modeli w kategoriach takich jak:
  • Agregaty prądotwórcze, agregaty prądotwórcze inwerterowe, agregaty morskie,
  • silniki morskie, silniki spalinowe benzynowe i diesla,
  • koparki hydrauliczne, ładowarki kołowe, wózki widłowe.

KIPOR urządzenia

KIPOR urządzenia
Urządzenia tego producenta są uznane przez międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa i ochrony środowiska, w tym: CE, EPA, UL, CSA, CARB i CELT.

3. LONCIN Motor Co. Ltd

3. LONCIN Motor Co. Ltd
Założona w 1993 roku, Firma LONCIN działa w branżach produkcji przemysłowej, usług finansowych, rynku nieruchomości oraz rynku inwestycji. Firma LONCIN stworzyła grupę towarów, w tym silniki spalinowe, agregaty prądotwórcze, motocykle i pojazdów nowej energii, przez które, cieszy się wysoką renomą w swojej dziedzinie i dostarcza najwyższej jakości produktów i wysokiej jakości usług do ponad 100 krajów. Firma LONCIN zwraca szczególną koncentrację na rozwój niskiej emisji CO2 oraz niskim zużyciu paliwa. Technologie niskoemisyjne są opracowywane, w celu zapewnienia użytkownikom, wysokiej wydajności produktów, wykorzystywanych do końcowych rozwiązań np. dla Niemieckiego BMW (silniki do motocykli) i innych znanych firm międzynarodowych. Aktualna strategia firmy to, większa pojemność silnika, nowe modele motocykli, części samochodowe. Produkcja oraz sprzedaż motocykli klasyfikuje firmę LONCIN w czołówce branży motorowej. Jak widać firma Loncin dokonała wielkego-skoku technologicznego, aktualnie szuka ekologicznych rozwiązań zasilania pojazdów elektrycznych.

W ofercie LONCIN znajdziemy:
  • silniki spalinowe z wałem pionowym w zakresie mocy od 4KM do 27KM (np. kosiarki, traktorki ogrodnicze),
  • silniki spalinowe z wałem poziomym od 2.5KM do 22KM (np. agregaty prądotwórcze, glebogryzarki, zagęszczarki, maszyny budowlane, pompy),
  • silniki spalinowe Snow od 6KM do 14KM stosowanych w urządzeniach zimowych (np. odśnieżarki)

4. SEAKING Power Machine Co., Ltd.

4. SEAKING Power Machine Co., Ltd.
Firma SEAKING została założona w 2001 roku, od początku technologicznie współpracowała z OMC (oryginalny producent silników przyczepnych Johnson i Evinrude) obecnie firma BRP. Technologia ta była potrzebna do opracowania kluczowych komponentów silników zaburtowych. Następnie SEAKING został zarejestrowany w ponad 100 krajach i regionach na całym świecie w tym w Japonii, Ameryce i Europie. Są to konstrukcje wzorowane na najlepszych, sprawdzonych modelach silników zaburtowych dostępnych na rynku. W roku 2006 trafiły one na rynek USA, Kanady i Rosji, gdzie od razu zyskały uznanie ze względu na bardzo konkurencyjne ceny, nowoczesny wygląd i doskonałe parametry, a potem również przez bezproblemową obsługę i niską awaryjność. Od początku 2007 roku są również dostępne w kilku krajach Europy, m.in. w Holandii, Szwecji, Finlandii, Grecji, UK, Francji, Niemczech, a teraz również w Polsce. Silniki posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające silniki do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

W ofercie firmy SEAKING znajdziemy:
  • silniki zaburtowe spalinowe SEAKING od 2.6KM do 25KM,
  • silniki zaburtowe elektryczne SEAKING od 4KM do 10KM
Silniki są dostępne w opcjach z rozruchem ręcznym lub elektrycznym, sterowane rumplem lub manetką.

5. Emerson Network Power

5. Emerson Network Power
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson, jest globalnym liderem w dziedzinie Business-Critical Continuity czyli gwarantowania ciągłości funkcjonowania systemów o kluczowym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Firma zapewnia innowacyjne rozwiązania i wieloletnie doświadczenie w zakresie zasilania i klimatyzacji precyzyjnej dla serwerowni, centrów danych, central telekomunikacyjnych, laboratoriów oraz obiektów przemysłowych. W ofercie firmy znajdują się też wbudowane systemy komputerowe, zintegrowane szafy i systemy dystrybucji mocy oraz systemy sterowania, monitorowania i komunikacji. Kompleksowe usługi firmy przyczyniają się do podniesienia efektywności i upraszczają zarządzanie technologiami sieciowymi oraz centrami przetwarzania danych (data center) przez zwiększenie dostępności, wydajności, elastyczności i szybkości dostosowania rozwiązań do potrzeb Klienta. Oferowane rozwiązania wspierane są przez lokalnych inżynierów serwisu Emerson Network Power.

Działy sprzedaży urządzeń

zasilanie awaryjne, SZR, agregaty prądotwórcze, betoniarki, diesel, generatory, kipor, kompresory, kosiarki, logistic, marine, motopompy, myjki, odśnieżarki, piły do betonu i asfaltu, pontony, quady, silniki spalinowe, sklep, spawarki, stopy wibracyjne, tarcze, zaburtowe, zacieraczki, zagęszczarki.
Copyright 2011 - 2013 TopTech
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego zawartość serwisu nie stanowi oferty handlowej.
W celu uzyskania informacji dotyczących cen należy skontakować się z przedstawicielem handlowym.